email: aermetalservice@azet.sk
tel. číslo: 0908 188 172
tel. číslo: 0915 057 372
tel. číslo: 0908 188 172

Orbu alebo žatvu nie je možné posunúť, preto sa usilujeme servis strojov realizovať čo najpresnejšie a najrýchlejšie. V každom prípade máme vždy na pamäti, aby daná súčiastka alebo kovový diel slúžili svojmu majiteľovi čo najdlhšie.  

Kompletná revízia agrotechniky sa uskutočňuje na jeseň, pričom ich príprava na sezónu prebieha koncom leta. Dôležitá je aj príprava stroja na samotnú prácu, keďže kov sa aj postupom času opotrebúva: tento proces nevyvoláva jeho zaťažovanie, ale zmena vlhkosti a teploty. Revízia pred začatím intenzívnej práce je dôležitá aj preto, aby sme problému predišli ešte predtým, ako by sme ho museli začať riešiť.  

Ak máte individuálnu požiadavku, dokážeme pre Váš stroj vyrobiť aj individuálny pracovný nástroj. Je možné aj rozšírenie, prípadne renovácia Vášho už existujúceho nástroja, pokiaľ to umožňuje aj  jeho kovová štruktúra. 

Pre také stroje, ku ktorým sa už len sem-tam podarí nájsť náhradné diely, ako napríklad staré traktory značky Zetor, Vám vieme vyrobiť náhradu za opotrebovaný alebo chýbajúci diel. Aj pre moderné stroje vyrobíme náhradné diely. Kovové diely, ktoré sa opotrebujú počas práce je potrebné vyrobiť rýchlo. Tento problém dokážeme vďaka nášmu ručnému sústruhu vyriešiť rýchlo a presne.  

Náhradné diely vyrábame z odolných, kvalitných materiálov – tým sa nielen že predĺži životnosť Vášho stroja, ale budete mať k dispozícii aj ten najnovší nadčasový kus. Naším cieľom je, aby kovové diely, ktoré vyrobíme, vydržali čo najdlhšie, veď pre nás je naša práca úspešnou až vtedy. Ak potrebujete servis, revíziu alebo výrobu náhradného dielu pre Vašu agrotechniku, obráťte sa na nás s dôverou.