email: aermetalservice@azet.sk
tel. číslo: 0908 188 172
tel. číslo: 0915 057 372
tel. číslo: 0908 188 172

Radi predchádzame problémom. Ak spozorujete na Vašom stroji čo i len najmenšiu odchýlku, prineste ho k nám, aby sme jeho stav preskúmali. Je možné, že problém vyriešime jednoduchým servisom, pričom aj Vás dokážeme pripraviť na takýto prípad. Ak zabránime vzniku vážnejších poškodení včas, budete s Vašim funkčným strojom určite spokojný.  

Aj keď si nevšimnete žiadne zmeny, aj vtedy sa Vám oplatí priniesť Váš stroj k nám na konci sezóny, aby sme si ho prezreli a zistili, či všetko funguje tak ako má, a či nie je potrebné vymeniť niektorú zo súčiastok. V prípade dlhodobej spolupráce vieme po dohode ponúknuť aj pravidelný servis strojov

Opotrebované, poškodené alebo zlomené súčiastky dokážeme na mieste vymeniť za nové. Všetky fázy kovoobrábania prebiehajú priamo u nás, v našej dielni. Preto nie je potrebné na novú súčiastku čakať týždne ani mesiace. Pracujeme s kvalitnými materiálmi, aby boli súčiastky funkčné čo možno najdlhší čas. Môžete zabudnúť na prehnane drahé náhradné diely, ak sa rozhodnete pre nás. 

Poskytnite Vášmu staršiemu stroju starostlivosť, akú si zaslúži! Ponúkame kompletnú renováciu, počnúc od zistenia skutočného stavu, cez výmenu pohyblivých častí, až po posledné vyhladenie a leštenie. Staré nemusí bezpodmienečne znamenať aj zlé a tento fakt kompletná renovácia aj potvrdzuje. 

Pokiaľ disponujete väčším vozidlovým parkom, dohodnite sa s nami a spoločne naplánujeme jeho revíziu a údržbu.Okrem jednorazovej údržby strojov poskytujeme aj pravidelný servis strojov a to po dohode s Vami. Naši odborníci sú klientom k dispozícii vďaka svojim dvadsaťročným odborným skúsenostiam v oblasti strojárstva - výroby a opravy strojov. Vyhľadajte nás, zanechajte nám správu alebo Vaše kontaktné údaje a my sa s Vami spojíme.